Single Blog Title

This is a single blog caption

Praca szuka pracownika

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Sulechowianka” w Sulechowie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko konserwatora:

Opis stanowiska:

  • naprawa instalacji elektrycznych oraz ich modernizacja,
  • współudział w instalowaniu i uruchamianiu nowych urządzeń,
  • wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych przy układach elektronicznych,
  • aktywny udział przy usuwaniu usterek,
  • przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną,
  • konserwacja urządzeń sportowych,
  • prace gospodarcze na terenie OSiR związane z naprawami bieżącymi,
  • prace porządkowe, pielęgnacja terenów zielonych.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe w specjalności elektryk, elektronik, automatyk lub pokrewne,
  • dyspozycyjność, samodzielność, dokładność i systematyczność,
  • uprawnienia techniczne SEP do 1kV,

    Oferujemy
    – stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat w równoważnym systemie czasu pracy
    – możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.