Single Blog Title

This is a single blog caption

II ETAP PRZYWRACANIA AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ

Od jutra działamy, biegamy, gramy i cieszymy się sportem😀🙃😁 W związku z tym prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami udostępniania obiektów:
1. Otwieramy stadion wraz z bieżnią (jest to jeden obiekt, co oznacza iż w trakcie trwania treningu piłkarskiego z bieżni nie można korzystać i odwrotnie), boisko boczne na stadionie, boisko orlik i boisko wielofunkcyjne przy L.O.
2. Na obiekt może wejść 6 uczestników + trener. W trakcie treningu nie można dokonywać zmian uczestników.
3. Wchodząc i wychodząc z obiektu należy dokonać dezynfekcji rąk.
4. Odstępy pomiędzy grupami korzystającymi z tego samego obiektu muszą wynosić 15 minut.
5. Po każdej grupie sprzęt sportowy z którego się korzystało musi zostać zdezynfekowany. Dezynfekcji dokonuje właściciel sprzętu.
6. Dojście na stadion i przebywanie poza boiskami musi odbywać się w maseczkach. Po wejściu na obiekt maseczki można zdjąć.
7. Zabrania się przebywania osób postronnych w otoczeniu boisk (obowiązuje zakaz zgromadzeń).
8. Stadion miejski wraz z boiskiem bocznym czynny będzie cały tydzień w godz. 9:00- 20:00. Ostatnie wejście o 19:00.
9. Boisko orlik i boisko wielofunkcyjne czynne będzie od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 – 20:00.
10. Wejścia na obiekt odbywać się będą tylko i wyłącznie o pełnych godzinach. Jakiekolwiek spóźnienie uniemożliwi wejście.
11. W związku z koniecznością zachowania 15 minutowej przerwy i zapewnieniem płynności w zmianach użytkowników każdy trening kończy się 15 minut przed wybiciem pełnej godziny, kiedy to należy niezwłocznie opuścić obiekt. Bardzo prosimy o pilnowanie tego obostrzenia gdyż będzie ono skutkowało barkiem możliwości wpuszczenia kolejnych grup.
12. Pierwszeństwo przy dostępie do obiektów mają podmioty z którymi OSiR posiada wiążące umowy na korzystanie z obiektów.
13. Istnieje możliwość jednorazowych rezerwacji obiektu. Rezerwacji należy dokonać z co najmniej dwudniowym uprzedzeniem od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 pod numerem telefonu 607-981-200 lub na adres mailowy osir.sulechow@interia.pl.
14. Informacje o rezerwacjach obiektu będziemy aktualizować na naszym profilu fb.
15. W przypadku gdy na obiekt nie będzie żadnych rezerwacji o pełnych godzinach wpuszczane będą te osoby które pojawią się przed bramą stadionu (z uwzględnieniem obowiązujących limitów). Bardzo prosimy o pilnowanie odstępów pomiędzy czekającymi osobami celem uniknięcia niechcianych zgromadzeń, gdyż w przypadku ich wystąpienia zmuszeni będziemy do udostępniania boisk tylko na podstawie wcześniejszych rezerwacji.
16. Powyższe wytyczne traktujemy jako testowe i w razie zmiany sytuacji będziemy je na bieżąco korygować.

Pozdrawiamy i do zobaczenia jutro🏃‍♂️⚽️⛹️‍♂️🥅🤸‍♀️