Oferta (basen)

Nauka pływania

Zapraszamy wszystkie osoby chcące nauczyć się pływać, lub doskonalić swoje umiejętności do skorzystania z pomocy naszej Wykwalifikowanej Kadry Instruktorów. Nauka odbywa się w ściśle określonym dniu i godzinie, którą ustalamy na początku kursu.

CENA ZA CYKL 360 ZŁ !!! PŁATNOŚĆ MOŻLIWA W RATACH

Wpłaty w kasie basenu od 1 września 2021 r.

Informacje i zapisy:
Instruktor Paulina – 502 165 339
Kasa Basenu: 697 462 000

Pływanie zaliczane jest do najzdrowszych i najbardziej wszechstronnych ćwiczeń fizycznych. Umiejętność pływania pozwala na bezpieczne spędzanie czasu nad wodą oraz uczestnictwo w zabawach i atrakcjach wodnych.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!

CZEKAMY NA WAS !!!

  

Łaźnia Parowa

5 października 2017 roku oddajemy do użytkowania strefę saun po drobnym liftingu. Co na Was czeka nowego? Pięknie podświetlona sauna parowa, ale nie taka standardowa. Nasza nowa ma dodatkową funkcją aromaterapii, przyjdźcie zobaczyć jakie to przyjemne. Dodatkowo po uruchomieniu odpowiednich pomp sauna ta zmienia swoją funkcję i staje się bardzo dobrze wpływającą na zdrowie łaźnią solankową. Krótko mówiąc 3 w 1. Żeby było ciekawiej zamontowaliśmy dla Was też wiadro fińskie z zimną wodą.

Przedstawiamy godziny funkcjonowania saun od miesiąca Maj 2022

Sauna sucha – codziennie w godzinach otwarcia basenu

Sauna parowa – od poniedziałku do piątku od godziny 16:00, a w środy, soboty i niedziele od godz. 12:00 z wyłączeniem godzin działania sauny parowej z aromaterapią oraz łaźni solankowej

Sauna parowa z aromaterapią – czwartki od 17:00 do 20:00

Łaźnia solankowa – od piątku do niedzieli w godz. od 17:00 do 20:00

Poniżej krótka ściąga na temat poszczególnych saun:

SAUNA PAROWA: Sauna parowa inaczej nazywana jest łaźnią rzymską. Wilgotność, jaką osiąga to 100%, jednak temperatura utrzymywana jest w granicy od 40oC–50oC. Gorąca para, która unosi się w saunie parowej, sprzyja odprężeniu całego ciała. Możemy się w niej zrelaksować po dniu ciężkiej i stresującej pracy. Korzystając z niej regularnie możemy zwiększyć swoją odporność na choroby. Jest to spowodowane zmianami temperatury, do jakich dochodzi podczas przerwy w kąpieli parowej tzw. hartowanie.

AROMATERAPIA: to kuracja z wykorzystaniem olejków eterycznych, które wprowadzane są do organizmu poprzez drogi oddechowe i skórę. Leczenie zapachem polega na przebywaniu w pomieszczeniach pachnących olejkami. Aromaterapia ma ogromne znaczenie dla zdrowia. Każdy z olejków eterycznych posiada swoje unikalne właściwości. Wszystkie wykazują działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne oraz rozgrzewające.

ŁAŹNIA SOLANKOWA: Łaźnia solankowa to rodzaj łaźni parowej, łączącej zalety sauny i groty solnej w połączeniu z nastrojowym światłem. Łaźnię solankową tworzą wnętrza wyłożone naturalnymi kamieniami, mozaikami lub drewnem, w których panuje atmosfera sprzyjająca relaksowi – temperatura 35-48 stopni Celsjusza, wilgotność powietrza 35-100 procent. Od innych łaźni czy saun parowych odróżnia ją to, że wraz z parą wodną w powietrzu jest rozpryskiwana solanka o wysokim stężeniu. Inhalacje solankowe w łaźni parowej wpływają pozytywnie przede wszystkim na układ oddechowy i pomagają w leczeniu zapalenia zatok. Poprawiają również stan skóry, otwierając pory, pobudzając krążenie, usuwając toksyny, nawilżając ją i dostarczając jej mikroelementów. Wysoka temperatura natomiast rozgrzewa i relaksuje, a chwile spokoju, których często nam brakuje w codziennym życiu, oraz nastrojowe (często kolorowe) światło koją nerwy, niwelują stres i pozwalają odpocząć. Schłodzenie organizmu po wizycie w łaźni dodaje na nowo energii i sił witalnych.